HAKKIMIZDA

ŞİRKET
PROFİLİMİZ

Opera Danışmanlık, mali danışmanlık, vergi danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, muhasebe denetimi, finansal raporlama, muhasebe sistemleri kurulumu ve şirket içi sistem entegrasyonları konularında şirketlere nitelikli hizmetler üretmektedir. 

Proaktif iş dünyası dinamikleri karşısında müşterilerinin performans seviyelerini yukarı çıkarmaları için onlara çözümler sunar, sorunlar karşısında birlikte mücadele eder.

Değerlere odaklı, güvenilir sonuçlar için çalışır.

YÜKSEK
KURUMSAL
GÜÇ!
ZAMANINDA
DÜRÜST
PROFESYONEL

ŞİRKET
DEĞERLERİMİZ

Opera Danışmanlık, öz disiplini yüksek, öğrenmeye açık ve her gün en yüksek performansı göstermeye hazır ekibiyle, esnek iş koşullarına ve sürdürülebilir değişime tutkuyla hazırdır. Çalışma arkadaşları, müşterileri ve iş ortaklarına saygılı ve duyarlı davranmayı esas alır. Ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıdır. 

YÜKSEK
DİSİPLİN

Dünya üzerinde muhasebecilik mesleği ayrıcalıklı bir konumdadır. Bu nedenle meslek mensupları başta ABD olmak üzere Avrupa ülkelerinin büyük bir kısmında yasal güvenceye kavuşturulmuş, mesleki faaliyet bu ülkelerde adeta yasal koruma altına alınmıştır. Fransa 1881, Hollanda 1895, İsviçre 1941, Brezilya ve Meksika 1946, Yunanistan 1950, Türkiye’de ise 1989 yıllarında mesleki faaliyeti ve meslek mensuplarının çalışma ilkelerini yasal düzenleme ile belirlemiş bulunmaktadır. 

Muhasebe ile uğraşan, bu alanı meslek olarak seçenler dünyanın en kutsal mesleğini ifa edenler olarak kabul edilmektedir. Çünkü meslek elemanları yaptıkları işlerle hem hizmet verdikleri kişinin ve hem Devletin ve de aynı zamanda üçüncü şahısların haklarını koruyabilecek rapor ve bilgi üretmektedirler. 
 

MUHASEBE
BİLİMDİR.